Plan lekcji

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

 

PLAN ZAJĘĆ W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM r.szk. 2018/2019

     PONIEDZIAŁEK 7.45 – 12.45   j.ang.   8.10 – 8.40
     WTOREK 7.45 – 12.45    j. ang.   8.10 – 8.40
     ŚRODA 7.45 – 12.45
     CZWARTEK 7.45 – 13.15    religia  12.00 – 12.30
     PIĄTEK 7.45 – 13.15   religia     12.00 -12.30

Klasa I

PONIEDZIAŁEK 8.00-13.30 WTOREK 8.00-12.35 ŚRODA 8.00-11.50 CZWARTEK 8.00-13.00 PIĄTEK 8.55-12.35

1. religia

2. edukacja wczesnoszkolna

3. edukacja wczesnoszkolna

4. wych. fiz.

5. j. angielski

6. koło (I.A.)

 

1. edukacja wczesnoszkolna

2. edukacja wczesnoszkolna

3. edukacja wczesnoszkolna

4. zaj. komputerowe

5. edukacja wczesnoszkolna

1. edukacja wczesnoszkolna

2. edukacja wczesnoszkolna

3. edukacja wczesnoszkolna

4. wych. fiz

 

1. religia

2. edukacja wczesnoszkolna

3. edukacja wczesnoszkolna

4. edukacja wczesnoszkolna

5. koło ( J.Z.)

6. biblioteka

  2. edukacja wczesnoszkolna

 

 

3. edukacja wczesnoszkolna

4. j. angielski

5. wych.fiz


KL II

PONIEDZIAŁEK

8.00 – 11.30 / 12.35

WTOREK

8.55 – 11.30

ŚRODA

8.00 – 11.30 / 12.10

CZWARTEK

8.55 –14.25

PIĄTEK

8.00 – 12.35

Edukacja wczesnoszkolna

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Religia

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna (M)

Edukacja wczesnoszkolna

J. angielski

Wych. fizyczne

Edukacja wczesnoszkolna (T)

Wych. fizyczne

Edukacja wczesnoszkolna

(przyr.)

Zaj. komputerowe

*koło (I.A.)

co 2 tyg.

 

Biblioteka

Edukacja wczesnoszkolna (P)

Wych. fizyczne

     

J. angielski

 
     

Religia

 

KL III

PONIEDZIAŁEK

9.50 – 14.25

WTOREK

9.50 – 14.25

ŚRODA

9.50 – 14.00

CZWARTEK

8.55 –14.25

PIĄTEK

8.55 – 12.35

         
     

* koło (M. Ł.)

J. angielski

Religia

Zaj. komputerowe

Edukacja wczesnoszkolna (M)

Edukacja wczesnoszkolna (przyr.)

Edukacja wczesnoszkolna

Wych. fizyczne

Edukacja wczesnoszkolna (T)

Wych. fizyczne

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna (P)

Wych. fizyczne

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

J angielski

 

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna

Biblioteka

Religia

 

PLAN LEKCJI KLASA IV- II SEMESTR 2018/2019

LEKCJE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00- 8.45

MUZYKA

   

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI I J. POLSKIEGO CO 2 TYG.

 

2. 8.55- 9.40

MATEMATYKA

J. ANGIELSKI

 

PRZYRODA

 

3. 9.50- 10.35

W-F

PRZYRODA

MATEMATYKA

RELIGIA

MATEMATYKA

4. 10.45- 11.30

W-F

W-F

J. POLSKI

J. POLSKI

W-F

5. 11.50- 12.35

J. POLSKI

MATEMATYKA

HISTORIA

ZAJ. Z WYCH.

J. ANGIELSKI

6. 12.45- 13.30

RELIGIA

ZAJ. KOREKCYJNE/ BIBLIOTEKA

J. POLSKI

PLASTKA

J. POLSKI

7. 13.40- 14.25

TECHNIKA

 

INFORMATYKA

J. ANGIELSKI

 

8. 14.35- 15.20

CARITAS/KOŁO SZACHOWE

 

BIBLIOTEKA

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO

SKS

PLAN LEKCJI KLASA V- II SEMESTR 2018/2019

LEKCJE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00- 8.45

MUZYKA

HISTORIA

HISTORIA

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI I J. POLSKIEGO CO 2 TYG.

KOŁO BIOLOGICZNE

2. 8.55- 9.40

J. POLSKI

MATEMATYKA

GEOGRAFIA

MATEMATYKA

BIOLOGIA

3. 9.50- 10.35

W-F

J. POLSKI

MATEMATYKA

RELIGIA

J. ANGIELSKI

4. 10.45- 11.30

W-F

W-F

J. POLSKI

TECHNIKA

W-F

5. 11.50- 12.35

MATEMATYKA

KOŁO BIOLOGICZNE

INFORMATYKA

ZAJ. Z WYCH.

J. POLSKI

6. 12.45- 13.30

RELIGIA

ZAJ. KOREKCYJNE/ BIBLIOTEKA

J. POLSKI

PLASTKA

 

7. 13.40- 14.25

J. ANGIELSKI

   

J. ANGIELSKI

 

8. 14.35- 15.20

CARITAS/KOŁO SZACHOWE

   

ZAJ. WYRÓWNAWCZE Z J. ANGIELSKIEGO/ KOŁO HISTORYCZNE

 

KLASA VI

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.   Kółko

 

 

 

j. polski/ matematyka

Przyroda Muzyka Język polski
2. Język angielski Język polski Matematyka Język polski Język polski
3. Język polski Matematyka Historia Technika Godz. wychowawcza
4. Matematyka Matematyka Przyroda Religia Matematyka
5. Wych. fizyczne Wych. fizyczne Plastyka Język angielski Przyroda
6. Język polski Zajęcia komputerowe Język angielski Historia Wych. fizyczne
7. Religia Zajęcia korekcyjno              – kompensacyjne Biblioteka Kółko logopedia Wych. fizyczne
8. CARITAS, SZACHY       SKS

KLASA VII

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. Matematyka Kółko z matematyki Język polski Muzyka  
2. Język angielski Biologia Historia Fizyka Język polski
3. Język polski Matematyka Geografia Język polski Godz. wychowawcza
4. Język polski Biologia Matematyka Religia Geografia
5. Wych. fizyczne Wych. fizyczne Plastyka Chemia Matematyka
6. Fizyka Język angielski Historia Chemia Wych. fizyczne
7. Religia Informatyka Język angielski Język rosyjski Wych. fizyczne
8. Kółko z biologii Zajęcia korekcyjno              – kompensacyjne Dworactwo zawodowe/ Biblioteka Język rosyjski SKS

Klasa VIII

Poniedziałek

 

 

1. język polski

2. religia

3. matematyka

4. jęz. angielski

5. wych. fizyczne

6. zajęcia z wychowawcą

7. fizyka

8. kółko biologiczne

Wtorek

 

 

1. biologia

2. historia

3. wiedza o społeczeństwie

4. jęz. polski

5. wych. fizyczne

6. kółko matematyczne

Środa

 

 

1. ——————-

2. kółko polonistyczne

3. język polski

4. wiedza o społeczeństwie

5. jęz. polski

6. informatyka

7. historia

8. doradztwo zawodowe (co 2 tygodnie) /biblioteka

Czwartek

 

 

 

1. fizyka

2. język angielski

3. matematyka

4. matematyka

5. jęz. rosyjski

6. jęz. rosyjski

7. chemia

8. chemia

Piątek

 

 

 

1. jęz. angielski

2. matematyka

3.geografia

4. jęz. polski

5. edukacja dla bezpieczeństwa

6. wych, fizyczne

7. wych. fizyczne

8. religia